SZEXTETT a Három Hollóban - Jubilebuli

"Tegnap óta eltelt egy év..." és újra fellép a Három Hollóban a SZEXTETT nevű zenekar, ami "a név kötelez" elvén hat tagból áll. Egy éve debütáltunk ezen a színpadon, most pedig hazatérünk. Brutális bangerek és csendes chillesek érkeznek jazzből, alternatívból és hip-hopból összegyúrva. Kovszky új billentyűjére és stúdiófelvételre gyűjtünk, hogy végre mindenhol szátokba vehessétek, fületekbe tehessétek a Corpus Christit!

Berekméri Barna - billentyű

Korda Bonifác - rap

Pucsok Bence - szaxofon

Szabó Sámuel - trombita

Szuhács Bálint - dob

Takáts Áron - elektromos gitár, basszusgitár