SZEXTETT a Három Hollóban - Jubilebuli
"Tegnap óta eltelt egy év..." és újra fellép a Három Hollóban a SZEXTETT nevű zenekar, ami "a név kötelez" elvén hat tagból áll. Egy éve debütáltunk ezen a színpadon, most pedig hazatérünk. Brutális bangerek és csendes chillesek érkeznek jazzből, alternatívból és hip-hopból összegyúrva. Kovszky új billentyűjére és stúdiófelvételre gyűjtünk, hogy végre mindenhol szátokba vehessétek, fületekbe tehessétek a Corpus Christit!
Berekméri Barna - billentyű
Korda Bonifác - rap
Pucsok Bence - szaxofon
Szabó Sámuel - trombita
Szuhács Bálint - dob
Takáts Áron - elektromos gitár, basszusgitár