EGY KORSZAK DALAI – Egy este a 2000-es évek slágereivel és sztárjaival Szabó Ági dalszövegíró jubileumán

Egyetlen estén egy színpadon lép fel Szekeres Adrien, Zséda, Pély Barna, Tóth Vera, Rácz Gergő és sok más ikonikus előadó, a 2000-es évek zenei mindennapjainak főszereplői. A megszólaló dalokat pedig egy különleges szál köti össze: valamennyi dalszöveg szerzője Szabó Ági, aki ezzel az eseménnyel ünnepli pályafutásának 30. évfordulóját.

A Keserű méz, a Motel, az Olyan, mint te, a Bennünk a világ és számos további sláger egy egész generáció életének zenei lenyomata lett. Ezek a dalok összekötnek bennünket egymással, egy korábbi önmagunkkal, közös történeteinkkel.

Az Artisjus, Európai Arany Művész Minőségi és Jakab Líra-díjjal elismert szerző közel 100 előadó számára, 650 dalszöveget írt a három évtized alatt. A koncerten ezek közül hangzanak el a 2000-es évek óta élő slágerek, mellettük pedig más szempontból érdekes és újabb dalok is helyet kapnak a műsorban.

Közös emlékidézésre hív ez az este, ahol minden megszólaló dal felteszi ugyanazt a kérdést:

Te hol voltál, amikor ezek a dalok szóltak?