Hamu és gyémánt - Cserháti Zsuzsa emlékest


 Cserháti Zsuzsa EMeRTon-díjas magyar énekesnő, előadóművész, a magyar könnyűzene történetének egyik legjobb női énekhangja. Fantasztikus művészetének megemlékezésére, életének bemutatására tesz kísérletet, az erre az alkalomra összeállt zenekar. A különleges produkció egy ízletes vacsora, vagy egy zamatos bor társaságában lesz megtekinthető. Várjuk szeretettel!

Emlékezés. Megélés és átélés. Kicsit ott levés ... meg odakerülés abba a korba ahol nemcsak nosztalgiából jó lenni!


"Hallgasd, hogy zúg a tenger,

nézd, a mély is hullámmal köszönt.

Rádől a szürke égbolt,

s nézd, parányi pont csupán a föld.


Hunyd le két szemed,

és álmodd, hogy mind ezt láthatod.

Amíg hallgatsz engem,

tán nem érnek el a bánatok." - Amíg együtt énekelsz velem

  

A zenekar tagjai:

Bánky Géza: „A villámkezű dobos és vagány pécsi srác.” Na ő aztán ismeri az ütőhangszerek csínját-bínját. A pécsi könnyűzenei élet egyik ismert szereplője. A Pécsi Művészeti Gimnázium Szakgimnázium és Technikum ütőhangszer és kreatívzene tanára, valamint 2002 óta Pécsi Nemzeti Színház vendégzenésze.


Plecskó László: „Egy multifunkciós zenész.” A Pécsi Nemzeti Színház zenés darabjainak harsonása, valamint a Percussion Project ütőhangszeres tagja. Eme sokoldalú tálentum ezen az estén basszusgitárosként működik közre.


Bende István: „Vérpezsdítő melódiák? Gospel? Nagyívű balladák? Klasszikus, komolyzenei darabok? Jöhet bármi!” Isti a Pécsi Nemzeti Színház művésze és énekkarának vezetője. 33 éve játszik billentyűs hangszeren, így nyugodt szívvel ki lehet jelenteni, hogy elég jól megismerte a fekete-fehér billentyűk izgalmas játékát.


Kis Dávid: Hölgyeim és uraim, íme egy sztárforma, aki úgy tépi gitárján a húrokat, hogy garantált az áll leesés! Dávid a Madrass zenekar gitárosa, session zenész, valamint tagja Csintalan Márk zenekarának, akik a Dal című műsor egyik meghatározó alakjai. E kiváló zenész hétköznapjait az oktatás színesíti, a kiskunhalasi gyerekek nagy örömére!


Sárközi Edina: Rengeteg színházi produkcióban találkozhatott vele a nagyközönség, hiszen Edina a Pécsi Nemzeti Színház művésze. A zene nem csak a hivatása, de hitvallása is. A színház mellett egy swing trió, a Swing Ladies énekesnője. Petivel alkotott Latin Akuszik duójukkal rengeteg koncert és vacsoraest meghatározó szereplője. „Az ének a lélek megtartó ereje. Azért van ,hogy a szív el ne hervadjon!” /Kodály Zoltán/



Az előadásra jegyek vásárolhatóak különféle vacsoratállal:


A.  Tonhaltatár

Ünneplőbe öltözött ízköltemény! Ha valami igazán friss és könnyed finomságra vágysz, a tonhaltatár a tökéletes választás! Selymes tonhal, amit olyan pezsdítő fűszerek, mint a koriander, a chili, egy kis avokádó, és egy csepp lime emel új szintre.

Egyszerű, mégis elegáns – igazi ínyenc élmény minden falatban! Kihagyhatatlan...


B.  Tapas

Ha egy kulináris színházi élményt szeretnél a tányérodon, ahol minden falat egy új felvonás, akkor a Tapas tál az igazi vágyad!

Képzeld el a különféle kis falatokat: ínycsiklandó olívabogyók, füstölt sonka, sült paprika, egy kis érett sajt, és zamatos aszalt gyümölcsök. Minden egyes falat új világ! Nem mellesleg tökéletesen passzol egy pohár finom borhoz vagy hűsítő italhoz. Ideális választás az élményekre való hangolódásra!


C. Őszi csemegetál

Emlékszel a nagymama konyhájára, ahol minden szeretettel volt fűszerezve? Visszaidézzük a régi idők emlékét minden kis falatban! Csemegetálunk a nyár eszenciájának átmentése az őszbe mennyei Zakuszka verziókkal, ami lehet füstös, krémes babos, vagy zamatos gombás változat. Az ízkavalkádot a roppanós burgonyachips teszi teljessé. Mindent úgy készítünk, ahogy a nagymama tette: egyszerűen, de tökéletesen. Egy falat ebből a tálból, és máris visszarepülsz a gyermekkorod legkedvesebb pillanataiba, hogy felszabadultan élvezd a jelen játékát!


D. Rollitos de jamón y mango

Isteni sonkatekercsek, amik nemcsak elegánsak és ízletesek, de kitűnő kísérői Szobaszínházunk előadásainak. A vékonyra szeletelt sós sonka krémes sajtba és friss zöldségekbe burkolódik, romantikus találkozót megejtve a különleges mangóval – mindez egy falatnyi spanyol sziesztát idéz. A rollitos könnyed ízélményével rabul ejti a szívedet, de a figyelmedet nem vonja el az előadás varázsáról. Egy pohár finom borral még ízletesebb!


Az előadás Escargo Ajándékkártyával (GOLD vagy PLATINA) is látogatható, melynek érvényesítési szándékát kérjük előre jelezni szíveskedjenek felénk a következő elérhetőségek egyikén:

telefon: +3670/ 673-8845

e-mail: info@escfilm.hu


A jegyeket csak elővételben, a TIXA oldalán lehet megvásárolni. Az előadás helyszínén nincs lehetőség a jegyvásárlásra.