X Y Z generációk közti kommunikáció

 

Panel sorozatunk harmadik állomásaként megismerkedhetünk az X Y Z generációk közti kommunikációval.

 

Boomer, zoomer, millenial, X, Y, Z… és már jönnek az alfák… Kik ezek? Hogy is van ez?


Egyre gyorsabban követik egymást a különböző szemléletű generációk, különböző igényekkel és stratégiákkal. Főleg a munkaerőpiacon tűnik egyre nehezebbnek a kommunikáció, ütköznek az elvárások, a motivációról és csapatmunkáról alkotott különböző elképzelések és vágyak. Csak kapkodjuk a fejünket, sokszor úgy érezzük, hogy felesleges köröket futunk, elbeszélünk egymás mellett.
A workshopon betekintünk a generációk közti hatékony kommunikációba, megismerjük az életkorból, háttérből fakadó motivációkat és hiedelmeket.

Beszélgetünk saját magunkról, a munkatársi közösségünkről, együtt gondolkodunk.

Ha figyelünk egymásra és magunkra, sokkal könnyebb minden.

Aki ebben a segítségünkre lesz: 

Fizil Orsolya, 15 éve dolgozik egyénekkel, csoportokkal trénerként és tanárként egyaránt.
Ismeri és folyamatosan tanulja a különböző generációk hátterét, motivációit. Szeretné segíteni a kapcsolat és megértés létrejöttét köztünk, hiszen ez a versenyképesség egyik titka.
Célja az, hogy mind egyének, mind szervezetek a segítségével megtalálják a saját útjukat a bennük rejlő képességek kibontakoztatására. Ennek kulcsa a megfelelő önismeret, amelyből kiindulva megfogalmazzuk céljainkat.

Az előadás alkalmával folyamatos lehetőség kínálkozik Networking-re, hogy olyan emberekkel ismerkedhess meg akikkel tudjátok segíteni egymást.

Jegyek korlátozott számban állnak rendelkezésre, ezért kérjük gyorsan vedd meg a jegyedet!

 Az online közvetítéshez kapcsolódó linket, legkésőbb az esemény előtt 1 héttel küldjük ki a regisztrációkor megadott e-mail címre. Ezért kérjük ellenőrizze, hogy jól adta-e meg az e-mail címét.

Időpont, helyszín:


Görbe Bögre Kávézó
1085 Budapest, Rökk Szilárd utca 3.
2020.03.30. - Hétfő 18:00-20:00 Különterem

Várunk szeretettel!